خانه‌ای پایان ناپذیر / همه چیز درباره رنگ قهوه ای

برترین مجله اینترنتی ایران


آیا دوست دارید در خانه خود ازطرح‌هایی استفاده کنید که قهوه‌ای رنگ غالب آن باشد؟شاید به این دلیل که قهوه‌ای رنگی است پایان‌ناپذیر. پایان‌ناپذیر از آن جهت که قهوه‌ای رنگ طبیعت است. رنگ خاک و البته رنگی که در هر کجا استفاده شود با خود گرما و راحتی می‌آورد. پس اگر در انتخاب این رنگ برای طراحی خانه خود مردد هستید، تردید را کنار بگذارید، چون انتخاب درستی کرده‌اید.


آیا هرگز می‌دانستید که رنگ قهوه‌ای به شما احساس امنیت می‌دهد؟ شاید به همین دلیل باشد که خیلی از ما بدون هیچ تردیدی چنین رنگی را در دکورخانه‌مان استفاده می‌کنیم. قهوه‌ای نمای خوشایندتری را نسبت به رنگ مشکی برای بیننده‌ ایجاد می‌کند.

  • مشخصات رنگ قهوه‌ای:

گرم، صمیمی، راحت، خاکی، القاکننده حس امنیت و پایان‌ناپذیر
اگر هدف‌تان ترکیب رنگ قهوه‌ای با رنگی شاد و زنده است، آبی را انتخاب کنید. این یک انتخاب کامل از ترکیب گرما و خنکی است که معمولا در وسایلی مثل فرش بهتر جواب می‌دهد. البته گاهی این ترکیب روی رنگ دیوار هم جالب توجه خواهد بود.
کفپوش‌های قهوه‌ای در خیلی از خانه‌ها خودنمایی می‌کنند. قهوه‌ای رنگ شکلات خوشمزه‌ای است که تقریبا هیچکدام از ما به آن نه نمی‌گوییم. حالا حتما خوب متوجه شده‌اید که ما انسان‌ها قرن‌هاست با این رنگ زمینی پایان‌ناپذیر زندگی کرده‌ایم و اتفاقا تازگی‌ها این رنگ به یکی از محبوب‌ترین‌ها در دکوراسیون خانه تبدیل شده.
استفاده از آجرهای قهوه‌ای رنگ به خصوص اطراف شومینه بهترین راهی است که می‌تواند گرما و صمیمیت را به خانه‌تان بیاورد
قهوه‌ای را می‌توانید در هر کدام از اتاق‌های خانه که می‌خواهید استفاده کنید. فراموش نکنید که باید در استفاده از رنگ قهوه‌ای تنوع را هم در نظر بگیرید تا جذابیت این رنگ از بین نرود. این تنوع می‌تواند با تلفیق رنگ قهوه‌ای با دیگر رنگ‌های هم​خانواده‌اش امکان​پذیر شود.
وقتی شما در تلاش هستید که اتاق​تان روشن و درخشان به نظر برسد، بهتر است قید استفاده از رنگ قهوه‌ای تیره را بزنید؛ چرا که قهوه‌ای پررنگ نور را جذب کرده و روشنایی را به خود می‌گیرد و به این ترتیب اتاق تیره​تر به نظر می​رسد.
ترکیب آجری سیر با زرد طلایی هم می‌تواند جذابیت رنگ قهوه‌ای را که در همان آجری سیر نهفته، نشان ‌دهد. شاید فقط یک صندلی راحتی جذاب در چنین رنگی کافی باشد تا در بین رنگ‌آمیزی زرد و طلایی خودنمایی کند.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

/ 0 نظر / 42 بازدید