ضبط فیلم های خصوصی با با قابلیت سیم کارت های رایتل

                    

همیشه همه از آمدن یک تکنولوژی جدید شگفت زده و خوشحال می شوند به طوری که تا مدت ها غرق و سرگرم خصوصیات جدید آن می شوند . و تازه ماهها بعد وقتی مشکلات آن رونمایی می کند به فکر فرو می روند که چه کنم چه کنم !
از تولید نرم افزارهای چت گرفته تا وبکم ها ، ام ام اس ، بازی های کامپیوتری ، ماهواره و اینبار هم امکان برقراری ارتباط تصویری از طریق تلفن همراه
ارتباطی که می تواند در همه جا همراه هر کسی باشد . 
البته برقراری ارتباط تصویری قابلیت بسیار جالب و پر کاربردیست . 
چه بسیار دوستان ، اقوام و اعضای خانواده هایی هستند که ماه ها و سالها از هم دورند و به وسیله این قابلیت یعنی برقراری ارتباط تصویری ( نرم افزارهای کامپیوتری یا تلفن همراه ) این فاصله ها را کم می کنند و شاید کمک زیادی به کم شدن حس غربت و دوری از خانواده باشد. 
اما اشکال آنجایی پدید می آید که این قابلیت از دایره خصوصی زندگی پا را فراتر گذاشته و به حقوق دیگران قدم می گذارد . 
دوربینی که با سرعت و کیفیت، تصاویر زنده را مخابره می کند!
این دوربین می تواند توسط یک انسان ساده دل و بی غرض از یک مجلس عروسی به افراد دیگری به صورت زنده ارسال شود که تضمینی برای امانتداری آن تصاویر از آن سو وجود نخواهد داشت . 
می تواند تصویر زنده دختری باشد که وضعیت مناسبی از نظر پوشش نداشته و برای دوست پسر خود و با آن حس ((شبه عاشقانه)) می فرستد و تضمینی برای امانتداری آن هم از آن سو نخواهد بود . 
می تواند تصویری از موضوعاتی باشد که دستاویر سوء استفاده رسانه های معاند باشد . 
و می تواند تصاویر خصوصی از شخص یا اشخاصی باشد که هیچ وقت نمی خواهند تصاویر آنها ضبط و در فضای باز و بی مرز اینترنت منتشر شود . 
پس زیاد خوشحال نباشیم چون معضلات جدیدی در راه است .
با آمدن رایتل منتظر این تبلیغات در اینترنت باشید . 
                                        ( تصاویر خصوصی  دختران در ارتباط تصویری رایتل ) 

/ 0 نظر / 25 بازدید