ضبط فیلم های خصوصی با با قابلیت سیم کارت های رایتل

                    

همیشه همه از آمدن یک تکنولوژی جدید شگفت زده و خوشحال می شوند به طوری که تا مدت ها غرق و سرگرم خصوصیات جدید آن می شوند . و تازه ماهها بعد وقتی مشکلات آن رونمایی می کند به فکر فرو می روند که چه کنم چه کنم !
از تولید نرم افزارهای چت گرفته تا وبکم ها ، ام ام اس ، بازی های کامپیوتری ، ماهواره و اینبار هم امکان برقراری ارتباط تصویری از طریق تلفن همراه
ارتباطی که می تواند در همه جا همراه هر کسی باشد . 
البته برقراری ارتباط تصویری قابلیت بسیار جالب و پر کاربردیست . 
چه بسیار دوستان ، اقوام و اعضای خانواده هایی هستند که ماه ها و سالها از هم دورند و به وسیله این قابلیت یعنی برقراری ارتباط تصویری ( نرم افزارهای کامپیوتری یا تلفن همراه ) این فاصله ها را کم می کنند و شاید کمک زیادی به کم شدن حس غربت و دوری از خانواده باشد. 
اما اشکال آنجایی پدید می آید که این قابلیت از دایره خصوصی زندگی پا را فراتر گذاشته و به حقوق دیگران قدم می گذارد . 
دوربینی که با سرعت و کیفیت، تصاویر زنده را مخابره می کند!
این دوربین می تواند توسط یک انسان ساده دل و بی غرض از یک مجلس عروسی به افراد دیگری به صورت زنده ارسال شود که تضمینی برای امانتداری آن تصاویر از آن سو وجود نخواهد داشت . 
می تواند تصویر زنده دختری باشد که وضعیت مناسبی از نظر پوشش نداشته و برای دوست پسر خود و با آن حس ((شبه عاشقانه)) می فرستد و تضمینی برای امانتداری آن هم از آن سو نخواهد بود . 
می تواند تصویری از موضوعاتی باشد که دستاویر سوء استفاده رسانه های معاند باشد . 
و می تواند تصاویر خصوصی از شخص یا اشخاصی باشد که هیچ وقت نمی خواهند تصاویر آنها ضبط و در فضای باز و بی مرز اینترنت منتشر شود . 
پس زیاد خوشحال نباشیم چون معضلات جدیدی در راه است .
با آمدن رایتل منتظر این تبلیغات در اینترنت باشید . 
                                        ( تصاویر خصوصی  دختران در ارتباط تصویری رایتل ) 

/ 2 نظر / 28 بازدید
ava

salam mohsen jan sharmande bekhatere moharam gir budam are harfeto ghabul daram moteafsefane dokhtaraie ma kheili sade hastan va sari gol mikhoran omid varam aslan hamchin etefaghi naiofte va kasi bi aberu nashe

mohammadi

سلام... وبلاگ خوبي داريد به سايت ما هم سر بزنيد www.farhangkala,ir