سمبل ماه تولد خود را در این پارک روسی ببینید

 


  

 


 


 

جالب است بدانید؛ مسئولین امر از او خواسته بودند که تمام چهره‌های این مجسمه‌ها یا نماد‌های ماه‌های تولد باید خندان باشند. یعنی این آهن قراضه‌ها را باید این هنرمند حاذق بخنداند!
آسریانت در این باره می‌گوید؛ من در مورد خواسته‌ی آنها فکر کردم و به شدت هیجان زده شده بودم. در پایان، تصمیم به موافقت با خواسته مقامات گرفتم
. این خواسته به نوعی دعوت به یک مبارزه هنری و ارزیابی مهارت هنرمند است. تصمیم گرفتم هر چیزی که آنها می‌گویند را اجرا کنم تا همه راضی شویم.
آسریانت، دست و پنجه نرم کردن با این مواد خام، زمخت بدون هیچ انعطاف و زیبایی را با کمال میل پذیرفت. او با بازیافت قراضه‌های آهن آلات شروع به سرهم کردن آنها بوسیله جوش دادن، خم کردن و رنگ کردن آنها دست به چنین خلاقیت و شاهکارهای هنری زد.


 


 

 

 


 

 


 

 

 این دوازده صورت فلکی یا نشانه‌های ماه‌های تولد افراد، به گونه‌ای متفاوت با‌ آنچه که نزد مردم شناخته شده هستند از کار در آمدند. گویی آنها زنده، شاد و در حال حرکت هستند. چهره‌ همه آنها، پر انرژی، مثبت و شاد است. همانطور که مسئولین امرخواسته بودند. شایدم بیشتر از آنچه که  مد نظرشان بود.
 خلق این حالات در این قطعه‌های قراضه فلزی، منحصر به فرد و شاهکاری هنری است.این همان مبارزه‌ای بود که آسریانت در آن پیروز و سر بلند بیرون آمده بود.
مجسمه‌های آهنی زمخت و خالی از ظرافت در عین حال دوست داشتنی، شاد و جذاب، تمایل مردم را برای رفتن به این پارک، بخصوص در روزهای تولد دوستان، آشنایان و خود، بیشتر کرده است.

/ 0 نظر / 16 بازدید